Kaplan Metal Kimya San. Tic. Ltd. Şti.
Şimdi ara:  (212) 677 53 32 / (532) 496 61 88

Tedlar bag gaz numune torbası

Kaplan Kimya > Ürünlerimiz > Tedlar bag > Tedlar bag gaz numune torbası
Tedlar bag gaz numune torbası

Tedlar Bag (Gaz Numune Torbası) PVF filmden mamul gaz numunelerinin toplanması ve analiz amaçlı taşınması için kullanılır. PVF film bir çok kimyasal ve korozif içerikli gaza dayanıklıdır. Tedlar Bag  torbaları, iç ve dış mekan hava örneklemesi için kullanılabilir. Gaz numuneleri tehlikeli atık sahalarından, fabrika bacalarından, laboratuvarlardan, üretim tesislerinden, yeraltı depolama alanlarından, depolama tanklarından, yığın örneklerinden, gaz karışımlarından, kalibrasyon test laboratuvarlarından ve daha bir çok sektörden toplanmaktadır. Bu toplanan Gaz numuneleri analizleri yapıldıktan sonra Gaz numunelerinin içeriğindeki gaz oranlarina göre değerlendirilerek olumlu ve olumsuz sonuçlar elde edilir.Gaz numune torbalarının vana ve septum kısmı polypropilen, paslanmaz çelik ve PTFE olarak üç ayrı mamulden üretilmektedir. Gaz numune torbaları standart olarak 1, 3, 5, 10, 20 ve 50 ltr lik olarak üretilmektedir. Müşteriye özel Gaz Numune torbası satın alma taleplerinizi için lütfen irtibata geçiniz.

Comments

 1. Ömer BAYRAK

  Merhaba kolay gelsin ismim Ömer BAYRAK kimya teknolojisi mezunuyum bir çalışmam da argon gazı kulanmam gerekiyor bu gaz numune torbaları argon gazı taşımak için uygunmudur acaba birde fiyatları hakkında bilgi verebilirseniz memnun olurum teşekkür ederim

  • kaplan

   Merhaba Ömer Bey,
   Tedlar Bag (Gaz Numune Torbası), Argon Gazı numune taşımasına uygundur. Fiyatlarımız ise kullanacağınız litreye göre değişiklik göstermektedir. Litrelere göre detaylı bilgi için bize WhatsApp ve Mail üzerinden ulaşabilirsiniz.
   İletişim Bilgilerimiz:
   WhatsApp ve Telefon : 0(532) 496 6188
   Mail: yusuf@kaplanmek.com
   Saygılarımızla.

Bir cevap yazın